Autoservis Hahnel


22. 01. 2020

Škoda Fabia

Technické parametry:
Výkon motoru: 1,2-1,9 (44kW-77kW)
Spotřeba: od 4,1l (mimo město)
Maximální rychlost: 204km/h

Partner, na kterého se můžete spolehnout
Škoda Fabia představuje jedinečnou volbu pro rodiny, mladé páry i jednotlivce, kteří hledají originální design vytvořený s ohledem na dokonalou funkčnost.
Pro Fabii je charakteristický stylový interiér, bohatá výbava, široká škála barev, výběr ze sedmi motorů a v neposlední řadě i možnost volit mezi hatchbackem a variantou combi.

Exteriér
Fabia narostla do délky (3992 mm) i do výšky (1498 mm) a opět patří k největším v segmentu malých kompaktů. Celému vozu je vlastní osobitý design od linií boků až po originální zadní skupinová světla. Vaši Fabii mezi jinými vozy vždy bezpečně poznáte. Zavazadla pohodlně uložíte v zavazadlovém prostoru, jehož základní objem 300 l a 1163 l po sklopení zadních sedadel.


Interiér
Fabia sice patří mezi malé kompakty, přesto však nabízí dostatek komfortu a pohodlí pro pět cestujících. Kvalita použitých materiálů, variabilita a perfektní barevné sladění každé z nabízených variant interiéru Vás zaujmou na první pohled. Ve zcela novém interiéru vozu je každému z cestujících k dispozici rovněž dostatek praktických odkládacích prostor a přihrádek pro všechny nezbytné maličkosti.


Ochrana chodců
Fabia respektuje nové směrnice EU o ochraně chodců (tzv. Phase 1). Riziko poranění při střetu s Fabií je nyní výrazně nižší díky dostatečné vzdálenosti kapoty od pevných dílů v motorovém prostoru, designové úpravě předního nárazníku i díky doplnění dalších dílů pohlcujících nárazovou energii.


Hlavové airbagy
Absolutní novinka v nabídce výbav pro model Fabia. Po aktivaci vytvoří hlavový airbag “stěnu” přes celou boční část interiéru. Před vážným poraněním tak chrání cestující vpředu i pasažéry na zadních sedadlech.