Autoservis Hahnel


22. 01. 2020

Škoda Octavia

Technické parametry:
Výkon motoru: 1,4-2,0 (59kW-118kW)
Spotřeba: od 5,6l (mimo město)
Maximální rychlost: 223km/h

Sebevědomější než kdykoli předtím
Nová Octavia ještě více zvýrazňuje všechny skvělé vlastnosti a přidává k nim i něco navíc. Sebevědomější vzhled a elegantnější linie karoserie jsou doplněny novými světlomety, nárazníkem a přední maskou. Celek harmonicky dotváří nová zadní koncová světla nad zásadně přepracovaným zadním nárazníkem.

Dokonalá syntéza techniky a designu
Nové prvky i uspořádání interiéru ještě vice zvýraznily pocit komfortu, pohodlí i bezpečnosti. Octavia nyní nabízí zcela novou generaci tří a čtyřramenných volantů, ale například i autorádií a navigací, a to od základních spolehlivých provedení až po nejmodernější přístroje.


Vyspělé technologie
O tom, že technologie, kterými disponuje nová Octavia, patří k nejvyspělejším, jaké lze dnes v moderních automobilech vůbec nalézt, svědčí nejlépe nabídka pěti benzinových a tří dieselových agregátů i nabídka moderních mechanických a automatických převodovek. Pro Octavii je například připravena i nová 7° automatická převodovka DSG, speciálně konstruovaná pro motory 1,4 TSI/90 kW a 1,8 TSI/118 kW.


Volba je na Vás
Nabídka motorizací zahrnuje nyní benzinové agregáty od 1,4 MPI/59 kW až po špičkový motor 2,0 TFSI s výkonem 147 kW!
Vyznavači nafty mohou volit z přeplňovaných agregátů se systémem vstřikování paliva common rail (1.6 TDI CR/77 kW, 2.0 TDI CR/ 125 kW) nebo čerpadlo-tryska (1.9 TDI PD/77 kW, 2.0 TDI PD/103 kW).


Bezpečnost – oblast, kde neděláme kompromisy
Nová Octavia je vybavena rovněž imobilizérem čtvrté generace a štítkem s VIN kódem a čárovým kódem. Bezpečnostní odrazky nebo světla ve výplních předních dveří, systém přerušení přívodu paliva při nárazu a automatické zapnutí výstražných světel při panickém brzdění pak představují další z důležitých prvků, které zajišťují Vaši bezpečnost.