Autoservis Hahnel


22. 01. 2020

Škoda Octavia Combi

Technické parametry:
Výkon motoru: 1,4-2,0 (75kW-118kW)
Spotřeba: od 4,4l (mimo město)
Maximální rychlost: 223km/h

Nová, a přece důvěrně známá
Nová Škoda Octavia Combi nabízí nejen všechny výhody předchozí generace, jako jsou kvalita provedení, nadčasový design či objemný zavazadlový prostor, ale přináší i nové designové prvky, technické novinky a vyšší míru bezpečí. Dokáže uspokojit nejrůznější přání a potřeby. Je klasická i moderní. Stále svá, a přece jiná.

Sebevědomý vzhled
Přepracovaný nárazník opticky rozšiřuje přední část vozu a v horních partiích plynule navazuje na nové provedení mřížky vstupního otvoru ke chladiči. Při pohledu zepředu rozhodně zaujmou přední světlomety s nápisem Octavia na ozdobné liště uvnitř. Nová vnější zpětná zrcátka přinášejí nejen větší účinnou plochu, ale také funkci elektrického sklápění ke karoserii.


Vyspělé technologie
Nová Octavia Combi nyní nabízí zcela nová provedení tří a čtyřramenných volantů, za zmínku rozhodně stojí rovněž autorádia a navigace s mnoha funkcemi. Přístrojový panel s displejem Maxi DOT a bílým podsvícením poskytuje perfektně čitelná data přímo v zorném poli řidiče.


Kontrola tlaku v pneu
TMP sleduje tlak vzduchu v jednotlivých pneumatikách. Pokud se otáčky jednoho kola změní snížením tlaku v pneumatice, rozsvítí se kontrolka na přístrojovém panelu.


Příprava ISOFIX
Příprava pro uchycení sedačky se nachází nejen na krajních zadních sedadlech, ale i na sedadle spolujezdce. Systém Isofix umožňuje upevnění autosedačky přímo ke karoserii vozu.