Autoservis Hahnel


22. 01. 2020

Škoda Praktik

Technické parametry:
Výkon motoru: 1,2-1,4 (51kW-63kW)
Spotřeba: od 4,4l (mimo město)
Maximální rychlost: 184km/h

Zastane takřka cokoliv. Jako Vy.
Úspěšný podnikatel své práci dává vše! Je výkonný, flexibilní, zkrátka všestranný - a totéž očekává od svých spolupracovníků i od svého vozu. Pomocník, který je připraven Vás plně podpořit při naplňování Vašich podnikatelských cílů, se jmenuje Škoda Praktik.
Dvoumístný užitkový automobil Vám nabídne komfort, snadnou ovladatelnost i reprezentativní vzhled. Zároveň je ale dostatečně velký pro potřeby drobných i středních podnikatelů (nákladový prostor poskytuje 1 900 l).

Nákladový prostor
Bezpečné uchycení nákladu v nákladovém prostoru umožňuje šest ok na bocích třídílné podlahy. Délka ložné plochy je 1605 mm, šířka 1434 mm (mezi podběhy 1016 mm), výška nákladového prostoru je 990 mm. Pro náklad je tak k dispozici objem 1900 l a na tak malý vůz vysoká užitečná hmotnost: Praktik uveze až 550 kg a při použití 15" kol až 640 kg.


Interiér
Přístrojová deska je vyrobena z materiálu, který je na dotek velmi příjemný povrch. Standardně je dodávána v barevném provedení Onyx. Potahy sedadel vynikají vysokou odolností a snadno se udržují v čistotě. Vůz je vybaven čtyřramenným volantem, který lze výškově i podélně nastavit, samozřejmostí je posilovač řízení.


Plechové kryty bočních oken
Plechové kryty zadních bočních oken chrání náklad před nežádoucími pohledy zvenčí, před slunečními paprsky a jsou i zárukou vyšší bezpečnosti vozidla. V porovnání se sklem jsou plechové kryty odolnější a při případném posunutí nákladu nehrozí jejich proražení. Zvýšenou odolnost zadních bočních dveří zajišťuje plastová výplň.


Posuvná příčná dělící stěna
Posuvná příčná černá dělicí stěna (v horní části s mříží) brání vniknutí nákladu do prostoru řidiče a spolujezdce. Stěnu je možné posouvat v rozmezí 10 cm. Řidiči menší postavy, kteří mají sedadlo více vpředu, mohou stěnu posunout vpřed, a využít tak na maximum nákladový prostor. Naopak řidiči vyšších postav, kteří potřebují pro řízení více místa, mohou dělicí stěnu posunout společně se sedadlem hlouběji do nákladového prostoru.