Autoservis Hahnel


22. 01. 2020

Škoda Roomster

Technické parametry:
Výkon motoru: 1,2-1,9 (51kW-77kW)
Spotřeba: od 4,4l (mimo město)
Maximální rychlost: 182km/h

Najděte svůj vlastní prostor...
Ve světě Roomster je všechno jinak. Ať už jste řidič či cestující, vždy v něm najdete nový pohled na věci kolem sebe, jinou perspektivu. Užijete si v něm nečekané zážitky z jízdy i jedinečný komfort.
Nechte se oslovit elegantními liniemi nekonvenčního designu karoserie i interiéru Roomsteru. Roomster je dynamický, emocionální, aktivní i sportovní zároveň. Vychází vstříc Vašim potřebám a nabízí Vám prostor pro život.

Exteriér
Roomster je auto pro každodenní život, zároveň se však odlišuje a má osobitý charakter. Maskou s originálně tvarovanými světlomety počínaje, přes panoramatické čelní sklo, přední i zadní dveře, velké střešní okno, až po koncová světla. To vše je patrné již na první pohled. Ostatní vychytávky objevíte v zápětí. Například mlhovky s funkcí „Corner” či světlomety s aktivním systémem natáčení.


Interiér
Spousta pohodlí, odkládacích prostor, systém úpravy sedadel Varioflex, panoramatické střešní okno, modulární přístrojová deska a objemný variabilní zavazadlový prostor dělají z Roomsteru všestranného společníka na cestách za prací i zábavou.


Život v bezpečí
Airbagy řidiče a spolujezdce patří spolu s bočními airbagy do základní výbavy všech provedení vozu Roomster. Deaktivaci airbagu spolujezdce budete potřebovat ve chvíli, kdy na sedadle spolujezdce budete chtít převážet dítě v autosedačce. A kdo nechce ponechat nic náhodě, určitě se rozhodne také pro hlavové airbagy, které v případě nehody překlenou celý boční prostor vozu.


Zadní světla
Vertikální uspořádání zadních koncových světel přispívá k lepší viditelnosti vozu, a tím i k bezpečí posádky. Zadní světlomety jsou také jedním z výrazných jednotících designových prvků značky Škoda. V jejich středu je při jízdě v noci patrné jasně zářící charakteristické „céčko“.