Autoservis Hahnel


22. 01. 2020

Škoda Yeti

Technické parametry:
Výkon motoru: 1,2-2,0 (77kW-125kW)
Spotřeba: od 5,9l (mimo město)
Maximální rychlost: 175km/h

Očekávejte neočekávané
Nový model s sebou přináší nové motorizace a nová technická řešení, jako je režim Off-road přizpůsobující nastavení elektronických systémů jízdě v terénu, elektricky ovládaná dvoudílná panoramatická střecha nebo upevňovací systém s vodorovnými lištami a posuvnými háky v zavazadlovém prostoru.

Exteriér
Pro přední část vozu, které dominuje výrazně tvarovaná maska chladiče obklopená čtveřicí světlometů, je synonymem zábava a radost z jízdy, zatímco zadní část pětidveřové karoserie s kolmou výklopnou zádí evokuje praktické využití. Prosklené plochy oken ve spojení s černě lakovanými sloupky tvoří výrazné designové celky exteriéru.


Kompaktní rozměry
Spolu s elektricky ovládanou dvoudílnou panoramatickou střechou a podélným střešním nosičem symbolizují vzdušnost modelu Yeti. Škoda Yeti zaručuje snadnou ovladatelnost a img_autaatnost ve městě, svébytný robustní vzhled SUV, který umocňují široké blatníky a stříbrné nájezdové kryty, slibuje skvělé zážitky i v terénu.


Interiér
Vyšší pozice sezení přináší pocit bezpečí, výborný výhled z vozu i snadnější nastupování. Příjemně tuhé výplně, zvýrazněné boční vedení sedadel a nastavitelné bederní opěry eliminují únavu při dlouhých cestách. Systém tří samostatných zadních sedadel VarioFlex zaručuje maximální variabilitu interiéru i zavazadlového prostoru.


Bezpečnost na prvním místě
Mezi technicky nejvýznamnější prvky aktivní bezpečnosti modelu Yeti patří bi-xenonové světlomety s natáčením, které dokáží lépe osvětlit zatáčku a tím dříve odhalit případné nebezpečí. Důležitým prvkem jsou také přední mlhová světla s Corner funkcí umístěná spolu se světly pro denní svícení v samostatných kruhových světlometech.
Předejít kolizi Vám pomohou vyspělé elektronické systémy stability jízdy: ESP, EDS, AFM, HBA, DSR, ABS, MSR, EBV, ESBS a ASR.