Autoservis Hahnel


22. 01. 2020

Volkswagen Caddy Life

Technické parametry:
Výkon motoru: 1,4-1,9 TDI (59kW-77kW)
Spotřeba: od 6,1l (mimo město)
Maximální rychlost: 166km/h

Nový Caddy Maxi Life. Až sedm osob plus zavazadla
Maximalizujte své možnosti. Se spoustou místa pro velké hvězdy a velké rodiny – nový Caddy Maxi Life poskytuje sedminásobnou radost z jízdy. Maximalizujte svůj komfort: díky vysoce hodnotné vnitřní výbavě se skutečně uvolníte. A minimalizujte své prostorové potíže, protože hloubka zavazadlového prostoru 62 cm a řada úložných ploch nabízí mnoho místa mnoha zavazadlům.

Caddy Life Style
Caddy Life Style Vás přesvědčí kvalitní výbavou, kterou nemá každý. Pozornost budí už jeho vnější design: Metalický lak modrá „Crystal“, patnáctipalcová kola z lehké slitiny, elegantní prosklení oken „Privacy“ a sada vnějších optických prvků, které zvýrazňují celkový náročný styl vozu.


Caddy Life BlueMotion
Tento vůz vás nadchne. Stejně nadchne i životní prostředí. Spojit jízdní komfort a ohleduplnost vůči životnímu prostředí nemusí být rozpor. Nejlepším důkazem toho je Caddy Life BlueMotion. Pohodlný pětisedadlový vůz zapůsobí velkým prostorem pro nohy a zavazadlovým prostorem o objemu až 750 l. Jak velkorysá je jeho prostorová nabídka, tak úsporné je jeho zacházení s palivem.


Šetří na každém kilometru: Caddy Life EcoFuel
S vozem Caddy Life EcoFuel snížíte své náklady na tankování až o 50 procent. Neboť jeho inovativní motor je optimalizován na provoz na zemní plyn. Toto palivo je výrazně levnější než benzín nebo nafta. Vyzrálá technologie a promyšlená prostorová koncepce činí z vozu Caddy Life EcoFuel praktického, mnohostranného a k tomu extrémně bezpečného průvodce na všech vašich cestách.


Malý campingový vůz
Nový Caddy Maxi Life Tramper přináší vše, co čím vyniká i Caddy Life Tramper: vysokou mobilitu, flexibilitu a možnost přenocovat na nejkrásnějších místech světa. Kromě toho představuje díky délkovému přírůstku 47 cm působivou prostorovou nabídku.