Autoservis Hahnel


22. 01. 2020

Volkswagen Golf Plus

Technické parametry:
Výkon motoru: 1,2-2,0 (77kW-118kW)
Spotřeba: od 4,4l (mimo město)
Maximální rychlost: 204km/h

Vyrobený, aby dobře vypadal
Jste zvyklí stanovovat si priority? S novým Golfem Plus přichází čas změnit myšlení. Nezná totiž žádné kompromisy. Pouze nadstandard. A to sériově: například sportovnější charakter, větší eleganci a funkčnost.


Moderní
Nový Golf Plus přesvědčí na první pohled svým moderním designem. O to se postará už sériově dodávaný nový program kol, který sahá od 15palcových ocelových kol po 16palcová kola z lehkých slitin. Ale vyplatí se podívat na detaily: na elegantní mřížku chladiče v provedení klavírní lak nebo na halogenové hlavní světlomety a směrová světla pod společným krytem z čirého skla.


Sportovní
Charakter nového Golfu Plus se pozná už podle koncovek výfuku, které jsou vidět (v závislosti na typu motoru): ohlašují, že pod krytem motoru se skrývá pořádný výkon. A také design karoserie působí velmi dynamicky: díky ochrannému plechu na spodku zadní části karoserie s difuzorem, který je v barvě vozu, i zadnímu krytu se spojlerem a integrovanému třetímu brzdovému světlu. Koncová světla s LED-technikou dokonale završují design.


Funkční
Ten, kdo zredukuje přednosti nového Golfu Plus jen na to, že dobře vypadá, nedoceňuje ovšem jeho funkčnost - ať se jedná o boční směrová světla, která jsou začleněna do vnějších zrcátek, nárazníky lakované v barvě vozu či tónovaná skla v zeleném odstínu: Golf Plus spojuje funkci s přitažlivým designem. Součástí sériové výbavy je samozřejmě palubní počítač, klimatizace „Climatic“ či rádio s CD-MP3 přehrávačem.


Hodnotný
Vynikající zpracování nového Golfu Plus, jako např. jeho kompletně pozinkovaná karoserie, Vám zaručí, že si svůj pěkný vzhled zachová po dlouhou dobu. Ale naše vysoké nároky, které klademe na kvalitu, jsou zárukou nejen dlouhých intervalů údržby, ale také udržení stabilní hodnoty. Navíc Vám nabízíme dvanáctiletou záruku proti prorezivění.