Autoservis Hahnel


22. 01. 2020

Volkswagen Golf Variant

Technické parametry:
Výkon motoru: 1,2-2,0 (59kW-118kW)
Spotřeba: od 4,1l (mimo město)
Maximální rychlost: 210km/h

Impozantní styl
Vnější design nového vozu Golf Variant již na první pohled slibuje jízdní dynamiku – moderní šestnáctipalcová kola, výrazná černá ochranná mřížka chladiče, harmonické proporce. Není divu, koneckonců Golf Variant je bratrem nového vozu Golf.


Velkolepé nové prvky
Nový Golf Variant pro Vás ve svém interiéru přichystal mnohé z prvků výbavy rodiny nových vozů Golf. Vedle živého designu a potahových látek, rozšířené nabídky rádií a dalších multimediálních přístrojů od „RCD 210“ až po „RNS 510“ zde najdete také multifunkční volant s vylepšenou koncepcí ovládání. Kombinovaná přístrojová deska má bílé podsvícení, stejné, jako měl již Golf. Sériově patří k výbavě rovněž klimatizace „Climatic“ a palubní počítač.


Pozoruhodný vnitřní prostor
Ve svém interiéru totiž nabízí nejen skutečně velkorysý prostor, ale také množství nejrůznějších řešení pro přepravu velkých i malých věcí. Dělené a sklopné zadní sedadlo a opěradlo, rovná podlaha zavazadlového prostoru a zcela sklopné sedadlo spolujezdce (podle druhu výbavy) vytvářejí prostor pro vše, co chcete vozit s sebou. A tento prostor může nabízet až 1495 litrů objemu. Díky velkým zadním dveřím je do něj snadný přístup, takže můžete naložit, co se do něj vejde.


Enormní pohon
Minimální spotřeba, nízké hodnoty emisí a optimální výkon – to jsou faktory, které jsou pro motor vozidla velmi důležité. Nabídka motorů pro nový Golf Variant dává na tuto výzvu příslušnou odpověď a sahá od osvědčeného benzinového motoru až po výkonný TSI. Nové a velmi efektivní naftové motory využívající technologii Common Rail jsou úsporné a zároveň výkonné, a ve spojení s některou z převodovek s dvojitou spojkou DSG je jejich efektivita ještě zvýšena.


Maximální bezpečnost
Díky promyšlenému systému airbagů pro řidiče a spolujezdce, hlavovým airbagům (i pro cestující vzadu) a bočním airbagům vpředu budete Vy i Vaši spolucestující dokonale chráněni. Bezpečnostní výbava vozu dále nabízí světla pro denní svícení, integrovaná do hlavních světlometů, elektronický stabilizační systém ESP s podpůrným impulzem proti směru smyku, ABS s brzdovým asistentem, ASR, EDS, MSR a stabilizaci jízdní soupravy při jízdě s přívěsem.