Autoservis Hahnel


22. 01. 2020

Volkswagen Multivan

Technické parametry:
Výkon motoru: 1,9-3,2 (62kW-175kW)
Spotřeba: od 9,1l (mimo město)
Maximální rychlost: 185km/h

Větší než Multivan je jen myšlenka, jež se za ním skrývá
Multivan nabízí víc než jen dostatek místa. Zažijete s ním také maximum řidičské volnosti a svobody. Koneckonců je výsledkem našich zkušeností vzešlých z vývoje velkoprostorových limuzín, jejichž flexibilita je obrovská.

Akční model Multivan United
Radost z tohoto vozu mohou mít všichni, protože Multivan United Vás nadchne při každé jízdě: Kola „Thunder“ z lehké slitiny se starají o sportovní vzhled. Také zvuk rádia „Delta“ s integrovaným CD přehrávačem je skutečně fantastický. A v horkých dnech zajistí klimatizace „Climatronic“ příjemné ochlazení.


V Multivanu se každý den stane tím vaším
Každý den je jiný. Právě proto je Multivan automobil jako žádný jiný. S jeho vynikající nabídkou prostoru a extrémní variabilitou jste ideálně připraveni pro každý svůj záměr. Multivan přitom nepřekvapuje jen svou schopností proměn.


Paliva a škodliviny
Nastupte, vnímejte zrychlení a požitek, aniž by přitom přišel zkrátka rozum. Motory Multivan koneckonců nepřesvědčují pouze svým výkonem. Jednou z jejich nejsilnějších stránek je nízká spotřeba: díky efektivnímu spalování je zapotřebí méně paliva. A tím opět výrazně klesá množství vyprodukovaných škodlivin. Jezdíte tedy jak ekologicky, tak úsporně.


Síla Multivanu
U Multivanu lze vybírat ze čtyř silných motorů TDI: motoru 1,9 l TDI o výkonu 62 kW (84 k) nebo 75 kW (102 k) s 5stupňovou manuální převodovkou, motoru 2,5 l TDI s 96 kW (131 k) a 6stupňovou mechanickou nebo 6stupňovou automatickou převodovkou a motoru 2,5 l TDI se 128 kW (174 k) a 6stupňovou mechanickou nebo automatickou převodovkou. Nebo se rozhodnete pro jeden ze dvou benzinových motorů: 2,0 l s 85 kW (116 k) a 5stupňovou mechanickou převodovkou nebo silným motorem 3,2 l se 173 kW (235 k) a 6stupňovou mechanickou nebo 6stupňovou automatickou převodovkou. Na přehledné přístrojové desce máte vždy všechny funkce vozu jediným pohledem pod kontrolou.


Bezpoečnost pro všechny
V Multivanu vládne jasné rozdělení úkolů: mezitím co si vy a všichni ostatní cestující užíváte jízdu, se Multivan stará o maximální možnou bezpečnost pomocí bezpečnostního paketu, jehož elektronické regulační systémy ABS, EDS, ASR, ESP včetně brzdového asistentu a MSR* jsou navzájem výborně sladěny. Tyto bezpečnostní systémy zasahují v kritických jízdních situacích během zlomku sekundy do řízení brzd a motoru.


ESP
Ve spojení s tažným zařízením disponuje Multivan elektronickou stabilizací přívěsu, jež vám pomáhá udržet kontrolu nad vozidlem i v nebezpečných situacích s přívěsem o velké hmotnosti. Dodatečnou ochranu tvoří čelní, boční a hlavové airbagy řidiče a spolujezdce.