Autoservis Hahnel


22. 01. 2020

Volkswagen Passat

Technické parametry:
Výkon motoru: 1,4-3,6 (90kW-220kW)
Spotřeba: od 4,7l (mimo město)
Maximální rychlost: 250km/h

Passat BlueMotion - s dobrým svědomím
Je tady: Passat BlueMotion - Vůz s příkladnou úsporou pohonných hmot a s ekologickými postranními úmysly. A přes nízké hodnoty spotřeby a srovnatelně nízké emise CO2 se v jiných ohledech projevuje velkoryse. Má totiž na palubě sériově klimatizaci Climatic a také přehledný multifunkční ukazatel. Snížení podvozku a modifikace na mřížce chladiče se starají o vylepšenou aerodynamiku, která se zase projevuje kladně na spotřebě pohonných hmot. (Spotřeba pohonných hmot: 5,1 - 5,2 l/100 km; emise CO2: 136 - 137 g/km).


Nový Passat TSI EcoFuel
To tu ještě nebylo: Sériový pohon na zemní plyn kombinovaný s efektivní technikou twincharger (turbodmychadlo plus kompresor). Volkswagen je prvním výrobcem na světě, který takový motor nabízí. Záruku jízdní dynamiky motoru TSI 1,4 litru s výkonem 110 kW (150 k) zajišťuje maximální točivý moment 220 Nm a maximální rychlost až 210 km/h spolu se šestistupňovou manuální převodovkou, případně s komfortní sedmistupňovou převodovkou s dvojitou spojkou DSG. Spotřeba paliva: benzin Natural 95– 6,8–7,2 l/100 km, zemní plyn 4,4–4,5 kg/100 km; emise CO_2 : 157–166 g/km při provozu na benzin, 119–123 g/km při provozu na zemní plyn.


Více technologií se tam nevešlo
Těšte se na technologický paket pro Passat a Passat Variant, včetně parkovacího asistentu „Park Assist“, radio-navigačního systému „RNS 510“, posuvného/výklopného proskleného střešního okna, bi-xenonových světlometů s dynamickým světlem pro projíždění zatáček a mnoha dalších highlightů.


Nový Passat CC - čtyřdveřové komfortní kupé
Ať už se na něj člověk dívá z kterékoli strany, nové čtyřdveřové komfortní kupé přesvědčí dynamickým designem a silnou osobností. Komfort, který nezná kompromisy, je podstatným charakterovým rysem nového Passatu CC: Prostorný, ušlechtilý interiér, velké elektricky ovládané panoramatické výklopné střešní okno s volným výhledem na nebe, výkonné, ale úsporné motory TSI a TDI a také četné asistenční jízdní systémy jako je "Lane Assist", "Front Assist", "Rear Assist" a "Park Assist" hovoří samy za sebe.