Autoservis Hahnel


22. 01. 2020

Volkswagen Passat CC

Technické parametry:
Výkon motoru: 1,8-3,6 (118kW-220kW)
Spotřeba: od 4,6l (mimo město)
Maximální rychlost: 250km/h

Suverénní nástup
První čtyřdveřový Comfort Coupé od Volkswagenu posouvá hranice v oblasti designu. Jedinečnost nového Passatu CC utváří ryzí dynamika sportovního vozu a nekompromisní komfort limuzíny. Sportovní duch se suverénně odráží i v provedení tvarů uvnitř automobilu: prostorný interiér přesvědčí vysoce kvalitními materiály a prosklená panoramatická střecha dodávaná na přání širokým výhledem na oblohu.


Nepřehlédnutelné sportovní vlastnosti
Ryzí dynamiku můžete na vlastní kůži zažít díky ohromujícímu výkonu motoru: nový Passat CC je kromě jiného k dispozici se silným a agilním motorem V6 s 220 kW (300 k), který je sériově dodáván s převodovkou s dvojitou spojkou DSG a pohonem všech kol 4MOTION. V novém kupé je navíc použit inovační systém: adaptivní řízení podvozku DCC. Podvozek se průběžně přizpůsobuje různým jízdním situacím – můžete si tak dopřát vyloženě sportovní nebo komfortní jízdu.


Inovace pro dobrý pocit z jízdy
Aby se každá jízda stala potěšením, je nový Passat CC vybaven pomocnými asistenčními systémy pro řidiče. Patří k nim inovační systém pro udržení směru jízdy v jízdním pruhu „Lane Assist“ a adaptivní řízení podvozku DCC. Neméně pokrokové a komfortní jsou i další systémy: automatický parkovací asistent „Park Assist“, zpětná kamera a radarovými senzory řízená automatická regulace odstupu ACC s integrovaným systémem pro monitorování odstupu od vpředu jedoucího vozidla „Front Assist“.


Znatelná výhoda
Parkovací kamera je skrytá ve výklopném emblému Volkswagen na zádi vozu: v případě potřeby automaticky vyjede a zobrazí prostor za vozidlem pomocí širokoúhlého objektivu na displeji rádia nebo navigace. Dodatečně zobrazené linie udávají ideální polohu natočení volantu pro parkování a řidič se může zcela pohodlně dívat dopředu. Funkci doplňuje optický parkovací systém.