Autoservis Hahnel


22. 01. 2020

Volkswagen Polo

Technické parametry:
Výkon motoru: 1,2-1,6 (44kW-77kW)
Spotřeba: od 3,6l (mimo město)
Maximální rychlost: 190km/h

Jednoznačně sportovní
Ne vždy platí, že obsah potvrzuje to, co naznačoval obal. Nové Polo Vás však nezklame, Vaše očekávání ještě překoná. Jak? Díky svým sportovním benzinovým motorům s nízkými emisemi. Díky svým výkonným a tichým dieselovým motorům s technikou Common Rail. A díky rozsáhlé nabídce prvků výbavy, například sportovnímu podvozku dodávanému na přání, jejichž přispěním se jízda v novém voze Polo stane skutečným zážitkem.

Jednoznačně rychlejší
Moderní benzinové motory značky Volkswagen jsou úsporné, produkují málo škodlivých emisí a zprostředkují mnoho radosti. Pro nové Polo můžete zvolit buď motor 44 kW (60 k), 51 kW (70 k), nebo 63 kW (85 k). Každý z nich samozřejmě splňuje normu Euro 5 (spotřeba paliva: 5,5–5,9 l/100 km, emise CO2: 128–139 g/km).


Jednoznačně čistší
Lehčí, hospodárnější a především čistší jsou inovativní dieselové motory Volkswagen využívající techniku Common Rail. Tyto motory byly odjakživa sportovní a úsporné, a nyní se už ani v ohleduplnosti k životnímu prostředí nemusí skrývat za motory TDI. Motor 55 kW (75 k) splňuje normu Euro 5 a na jedno natankování nádrže Vás výrazně přiblíží ke všem Vašim cílům. (spotřeba paliva: 4,2 l/100 km, emise CO2: 109 g/km).


Jednoznačně bezpečnější
Jezdit autem znamená především převzít odpovědnost – sám za sebe, za spolucestující i za ostatní účastníky silničního provozu. Volkswagen Vás při tom podpoří svým elektronickým stabilizačním systémem ESP s ABS a brzdovým asistentem, ASR, EDS a MSR s asistentem pro rozjezd do svahu, svými airbagy pro řidiče a spolujezdce s možností deaktivace na straně spolujezdce, a bočními airbagy s ochranou hrudníku a hlavy pro cestující vpředu, mlhovými světlomety s odbočovacím světlem dodávanými na přání nebo světly pro denní svícení v předním nárazníku, rovněž na přání.


Jednoznačně mnohostranné
Jezdit autem znamená něco víc než jen praktický a jednoduchý pohyb. Jízda autem může být i výrazem životního pocitu. K tomu samozřejmě patří i to, že s sebou člověk-řidič přinese také něco ze své osobnosti. Například hudbu. Proto nabízíme pro nové Polo několik rádií, například nový systém „RCD 510“ a také navigační systém „RNS 310“. Vedle nich můžete svou osobnost vyjádřit také výběrem z nabídky kol z lehké slitiny, sportovním podvozkem na přání, případně tempomatem.