Autoservis Hahnel


22. 01. 2020

Volkswagen Sharan

Technické parametry:
Výkon motoru: 1,8-2,0 (103kW-110kW)
Spotřeba: od 5,9l (mimo město)
Maximální rychlost: 199km/h

Mnoho plusů v sériové výbavě
Hlavové airbagy pro cestující vpředu a vzadu stejně jako dvojitou klimatizaci "Climatronic" vpředu a vzadu samostatně regulovatelnou dostanete u všech modelů v sériové výbavě. Další výbavy, jako je rádio "delta" s CD přehrávačem a 10 reproduktory, patří rovněž k sériové výbavě. Největší plus však u vozu Sharan stejně patří k základní výbavě: velkorysá nabídka prostoru.


Absolutní zábava
I nejkrásnější výhled na krajinu může při delších cestách ztratit svůj půvab. O neustálou zábavu se postará multimediální systém s jednou či dvěmi obrazovkami na zadní straně hlavové opěrky předních sedadel, DVD přehrávač ve středové konzole hraje hudbu také ve formátu MP3. Tento systém je k dispozici za příplatek.


Kola "lissabon"
Sharan Sportline Bussines na první pohled odhaluje své sportovní ambice. Šestnáctipalcová kola "lissabon" z lehké slitiny s pneumatikami šíře 215 a výrazně tónovaná boční skla od druhé řady sedadel podtrhují sportovní styl. V interiéru sportovní styl vrcholí: Přední sportovní sedadla jsou výškově nastavitelná a patří k nim samozřejmě i bederní opěrky. Tři zadní sedadla mají rovněž sportovní tvarování a poskytují vynikající boční oporu.

Šest kruhových přístrojů
Doplňky v designu "microtec" a kůže zdůrazňují sportovní vzhled: věnec volantu, madlo ruční brzdy i hlavici řadicí páky a její manžetu zdobí černá kůže. Šest kruhových přístrojů s chromovanými lemy nejen odpovídá sportovnímu duchu, ale především Vám zprostředkovává důležité informace o rychlosti, otáčkách či teplotě motorového oleje.