Autoservis Hahnel


22. 01. 2020

Volkswagen Tiguan

Technické parametry:
Výkon motoru: 1,4-2,0 (110kW-147kW)
Spotřeba: od 5l (mimo město)
Maximální rychlost: 201km/h

Design
Tiguan stojí hrdě na svých kolech - a to oprávněně: Protažený kryt motoru. Rovný přední sloupek. Široké podběhy. Svou sílu demonstruje nový Tiguan působivým způsobem. Kolem této koncentrované síly neprojde nikdo bez povšimnutí - ať už po ulici nebo v terénu.

Design onroad - přední partie s nájezdovým úhlem až 18°
Tiguan "Sport Style" přináší všechno, co člověk potřebuje ve městě: Sportovní ráz i eleganci. Stylová přední partie, opatřená chromovanými prvky, je koncipována pro maximální nájezdový úhel 18° a opakuje se sériově ve variantách výbavy "Trend & Fun" a "Sport & Style".


Design offroad - přední partie s nájezdovým úhlem až 28°
Tiguan "Track & Field" je ideální pro všechny, jejichž terénem je město. Se svou speciální přední offroadovou partií si bez námahy poradí i s většími nájezdovými úhly až do 28° a zajistí tak požitek z jízdy, který nezná hranic. Důležité detaily jako je ochrana spodku pohonné jednotky při tom zajistí ještě větší volnost a autentický design offroad.


Nové perspektivy: Panoramatické střešní okno
Panoramatické střešní okno, dodávané jako příplatková výbava, propůjčuje interiéru zvláštní atmosféru: Prosklená plocha i plocha, která se otevírá, jsou v porovnání s běžnými střešními okny třikrát větší a zajišťují tak optimální dopad denního světla a pocit prostoru, podobný jako v kabrioletu. Integrovaná elektrická sluneční clona zajišťuje optimální světelnou a tepelnou ochranu.


Motory TSI
Pro vůz Tiguan lze nyní objednat dva motory TSI - 125 kW (170 PS) a 147 kW (200 PS)*. Oba motory jsou přizpůsobeny stálému pohonu všech kol 4MOTION a jsou k dispozici jak se šestistupňovou manuální převodovkou tak s převodovkou automatickou (spotřeba paliva: 8,9 - 9,9 l/100 km; emise CO2: 213 - 244 g/km).