Autoservis Hahnel


22. 01. 2020

Volkswagen Touran

Technické parametry:
Výkon motoru: 1,6-2,0 (40kW-125kW)
Spotřeba: od 5,6l (mimo město)
Maximální rychlost: 214km/h

BlueMotion: dobře vybaven pro automobilovou budoucnost
Touran BlueMotion - varianty výbav Trendline a Highline jsou k dispozici ve verzi BlueMotion. I přes nízké hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 je Touran BlueMotion maximálně agilní. Díky inovativní designové koncepci, přesvědčivé hospodárnosti a vysoké míře dynamiky přinášejí modely BlueMotion vše, co vyžaduje automobilová budoucnost pro sektor životního prostředí a spotřeby (spotřeba paliva: 5,4 l/100km; emise CO2: 144 g/km)

Vědět kudy kam: s radionavigačním systémem „RNS 510"
Bezpečně a jednoduše se k cíli dostanete s radionavigačním systémem „RNS 510". Naviguje vás jak akusticky pomocí 8 reproduktorů tak opticky na vícebarevném displeji TFT- obsluha probíhá prostřednictvím dotykové obrazovky. Mapy se zobrazují podle výběru v optice 2D nebo 3D. Kromě toho je postaráno i o dobrou zábavu, protože i při aktivovaném navádění na cíl je možné nejen přehrávání audiosouborů ve formátu MP3 i WMA, ale lze také přehrávat video, když vůz stojí. K dalším komfortním prvkům patří šachta pro SD karty a velkorysý pevný disk o kapacitě 30 GB.


Sportovní: paket R-Line pro vůz Touran
Výbava R-Line doplňuje vůz Touran o řádnou porci sportovního charakteru. Ten zajišťuje například sportovní podvozek nebo mřížka chladiče s dvojitými lamelami v provedení matný chróm. V interiéru doplňují dynamický vzhled sportovní highlighty jako je multifunkční kožený volant s hliníkovou dekorací. Svůj „sportovní odznak“ nese Touran vpředu na bocích: logo R-Line.


Parkovací asistent "Park Assist" - nejnovější technická inovace vozu Touran
Inovativní parkovací asistent "Park Assist" vám pomáhá při vyhledávání vhodného místa na parkování a během parkování přebírá řízení. Vy obsluhujete pouze plyn a brzdu. Kromě parkovacího asistentu „Park Assist“ zahrnuje parkovací asistenční systém také parkpilot vpředu a vzadu a také asistent pro rozjezd do kopce. "Park Assist" - nejnovější technická inovace vozu Touran.


Když všechno sedí: CrossTouran
Perfektní symbióza individuality a funkčnosti: CrossTouran. Působí jak svébytnou optikou tak vysokou mírou praktičnosti. Robustní mistr proměn je ideálním průvodcem na nevšedních cestách. V neposlední řadě i proto, že je to skutečný prostorový zázrak.